Obedové Menu

Denne s pečlivosťou a vášňou pripravujeme obedové jedlá, pričom zdôrazňujeme využívanie kvalitných a čerstvých surovín od overených dodávateľov.
V našej kantíne ponúkame široký výber jedál pre rôzne preferencie stravníkov. Nech ste zástancom domácej kuchyne, milovníkom tradičných pochúťok, vegetariánom alebo máte nejaké špecifické intolerancie, u nás si nájdete vhodnú voľbu. Každé obedové menu obsahuje výdatnú polievku, chutné hlavné jedlo a nápoj. Obedy sú k dispozícii od 10:30 do 14:00 hodín, aby sme vám zabezpečili kvalitné stravovanie počas celého obedného času.

Pondelok

Grilované kurčacie prsia s citrónovo-bylinkovou omáčkou ( 1 )
Vegetariánska baklažánová parmazánka ( 1 )
Hovädzí wok s miešanou zeleninou ( 2,3 )
Špagety Carbonara s pancettou ( 1,4,5 )

13.11

250g 9,90€
200g 7,50€
300g 10,50€
220g 8,90€

– Týždenné Menu –

V dennej ponuke aj

Týždenný Špeciál

V našom tento týždeň pripravenom špeciáli sme pre vás pripravili exkluzívnu kulinársku kreáciu plnú lahodných objavov. Spoja sa v nej len tie najkvalitnejšie ingrediencie, aby sme vytvorili nezabudnuteľné a jedinečné zážitky pre vaše chuťové poháriky. Každým kúskom Vám prináša neopakovateľný gastronomický zážitok.

  • Vyprážané kuracie stehno, varené zemiaky,
    jogurtovo-karí dresing  (1,3,7)                                                                          150g 7,00€
  • Vyprážaný ementál v kukuričnej strúhanke, domáce hranolky,
    domáca tatárka (3,7)                                                                                        150g 8,50€

Každý kúsok tejto jedinečnej kombinácie je s láskou a starostlivosťou vybraný, s cieľom vám poskytnúť skutočne výnimočný gastronomický zážitok. Súčasne vám garantujeme, že každý krok pri príprave tejto špeciálnej kompozície prechádza najvyšším štandardom kvality, aby sme dosiahli dokonalosť v každom jednom jedle. Veríme, že naša vášeň pre kulinárske umenie sa prejaví v každom jedálnom zážitku.