Business catering

Elegantný servis pre vaše obchodné udalosti a stretnutia.

S naším firemným cateringom prinesieme do vašich obchodných rokovaní štýlový dotyk a vynikajúce chute. Naša prioritou je nielen podávanie kvalitných jedál, ale aj vytvorenie prostredia, ktoré podporí produktívne rozhovory a vzťahy.

Či už ide o prípravu stolov, kompletný cateringový inventár, špecializované menu prispôsobené potrebám vášho podujatia, alebo prenájom vhodných priestorov, stolov, stoličiek a vybavenia – my sa postaráme o každý detail. Sme tu pre vás, aby sme zabezpečili, že vaše firemné stretnutie bude nielen profesionálne, ale aj gastronomicky nezabudnuteľné.

Plesy a zábavy

Ples je jedinečným spoločenským podujatím, ktoré tvorí nezabudnuteľné spomienky. Prečo by ste si to nechali ešte viac spestriť? Využite výnimočný a prestížny priestor kongresovej sály v R2N Business Centre, ktorý prinesie vášmu plese jedinečný šarm a eleganciu.

Tento exkluzívny priestor je navrhnutý s ohľadom na štýl a komfort, aby vaša udalosť vyzerala a pôsobila nesmierne atraktívne. S vynikajúcim servisom, ktorý ponúka R2N Business Centre, máte záruku, že vaša plesová noc bude oveľa viac ako len spoločenský zážitok – bude to skutočný triumf.

Náš tím sa postará o každý detail, od prípravy prostoru a nastavenia stolov po kvalitný servis, ktorý bude sprevádzať vašu udalosť. Vaši hostia ocenia pohodlie a eleganciu priestoru, a bezchybný servis zabezpečí, že si odnesú nezabudnuteľné chvíle z tohto výnimočného miesta. Pre skutočne výnimočný ples vyberte R2N Business Centre.

Svadobný catering

Romantický zážitok pre Váš veľký deň.

S naším svadobným cateringom prinašame do vášho výnimočného dňa nadštandardný servis a reprezentatívnu gastronómiu.

Svadba je výnimočným okamihom lásky a spojenia, a my vieme, že každý detail má svoj význam. S naším svadobným cateringu Vám garantujeme nielen vynikajúce jedlá, ale aj úroveň servisu, ktorá prispieva k jedinečnému zážitku pre všetkých hostí.

Príprava a nastavenie stolov, kompletný servisný inventár pre cateringové služby, špeciálne zostavené menu podľa vašich predstáv, a samozrejme, ponuka priestorov, stolov, stoličiek a vybavenia. Vaša svadba si zaslúži perfektný rámec a my sme tu, aby sme ju pre vás urobili nezabudnuteľnou. S nami môžete dôverovať, že váš veľký deň bude plný radosti, lásky a štýlu.

Stužkové a venčeky

Výnimočné oslavy pre mládež v R2N!

Stužková slávnosť a venčeky sú dôležitými míľnikmi v študentskom živote, symbolizujúcimi prechod do novej fázy vzdelávania. V R2N sme hrdí na to, že môžeme poskytnúť ideálny priestor pre tieto výnimočné udalosti, ktoré slávia úspechy a zároveň spájajú mladých ľudí v jedinečnej atmosfére.

Naša slávnostná ponuka zahŕňa pestrofarebné programy s tancami a hudbou, ktoré dodajú vašim oslavám nezabudnuteľnú atmosféru. Pre nás je dôležité, aby každý študent cítil, že jeho stužková slávnosť a venček sú podčiarknuté nielen výnimočným priestorom, ale aj špičkovým cateringom.